Get Advantage - PARTNERSTVÁ PRINÁŠAJÚCE VÝHODU

PARTNERSTVÁ PRINÁŠAJÚCE VÝHODU


ZMENA TERMÍNU: Pracovné raňajky

O tom, ako pandémia ovplyvnila ekonomickú aktivitu žien a ako to zmení firmy a ekonomiku.

 Hotel Loft, Bratislava   24. september 2021, 9.00 - 11.00 hod.

Z dôvodu zhoršujúcej sa situácie spojenej s ochorením COVID-19 sme sa rozhodli plánované podujatie presunúť na iný termín. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na diskusiu v inom termíne!Ako sa ukazuje, pandémia ochorenia Covid-19 má oveľa horší dopad práve na podnikanie a zamestnanosť žien, MMF varuje, že pandémia vymaže ekonomický pokrok, ktorý ženy získali za posledných 30 rokov. Podpora žien v ich sebarealizácií je však pre celú spoločnosť dôležitá. Pre nás tieto prichádzajúce správy a štúdie znamenajú dôvod prečo sa púšťame do nového projektu zameraného na podporu ekonomických práv žien a srdečne vás pozývame na prvé pracovné raňajky zistiť viac.

Zmeny, ku ktorým chceme v našej spoločnosti prispieť, je potrebné riešiť spoločne: ženy spoločne s mužmi, nadnárodné korporácie spoločne s malými a strednými podnikmi, zákonodarcovia spoločne s expertmi, firmami a ďalšími hráčmi. Problémy, ktoré majú ženy v práci a zamestnaní je nevyhnutné adresovať spoločne, so vzájomným rešpektom a porozumením.

Hostia:

Robert Hajšel, poslanec Európskeho parlamentu

Silvia Porubänová, sociologička a výkonná riaditeľka Slovenské národné stredisko pre ľudské práva

Eva Sadovská, analytička investičnej spoločnosti Wood & Company

Registrácia Ďalšie eventy

Človek sa učí celý život a ja som cítila, že napriek mnohým rokom "šéfovania" sa potrebujem zlepšovať, zdokonaľovať. Nevedela som, do čoho idem, ale výsledok stál za to! Dozvedela som sa veľa nových vecí a spoznala som úžasných ľudí. Ďakujem Lenke a Katke, ich firme a entuziazmu, vďaka ktorému pomáhajú mnohým ľuďom byť  zručnejšími, profesionálnejšími a ľudskejšími.

Iveta Míšová, riaditeľka Združenia na pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím v SR